Zestaw do inwentaryzacji

Start / Oferta / Zestaw do inwentaryzacji

Zestaw do inwentaryzacji

Firma Lupine oferuje odpowiednio skompletowany zestaw do samodzielnego przeprowadzenia inwentaryzacji w firmie lub instytucji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą angażować do tego celu podmiotów zewnętrznych.
Proponujemy najbardziej przyjazne rozwiązanie na rynku. Użytkownik otrzymuje jeden, konkretny zestaw bez konieczności konfigurowania go i podejmowania decyzji dotyczących doboru kolektora, czy drukarki. Zadbaliśmy o to, żeby program był wyposażony we wszystkie niezbędne funckcje i rozszerzenia. Dobrane przez naszych specjalistów urządzenia są nie tylko ergonomiczne i proste w użyciu, ale także posiadają najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.

Urządzenia i sprzęty oferowane przez firmę Lupine pochodzą od kluczowych i uznanych producentów. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że nabywają jedynie najwyższej jakości produkty. Charakteryzują się one odpowiednimi parametrami oraz bardzo satysfakcjonującą specyfikacją. Liczne grono klientów poleca naszą firmę argumentując, że jest ona dystrybutorem najlepszych rozwiązań na rynku. Firma Lupine dba o zadowolenie klienta i oferuje bardzo korzystane ceny usług wspierających procesy inwentaryzacji. Nie sprzedajemy wyłącznie pudełek z programem i akcesoriami. Dbamy o to, aby wdrożyć nabywców w świat cyfrowej inwentaryzacji i wspierać ich we wszystkich procesach zarządzania majątkiem rozwiązując każdy napotkany problem.

Możliwości rozbudowy i rozwoju programu.

Oferujemy zestaw, który jest praktyczny i umożliwia samodzielne przeprowadzenie inwentaryzacji. Mając jednak na uwadze odmienne wymogi poszczególnych firm i klientów, a także odrębność ich specyfiki, w razie potrzeby proponujemy modyfikacje programu na zamówienie, aby spełnić wymagania wszystkich zleceniodawców.
Staraliśmy się, aby nasz program był kompletnym rozwiązaniem. Niemniej słuchamy cennych uwag naszych klientów i wprowadzamy rozszerzenia, które stają się integralną cześcią naszej aplikacji lub stanowią wyjątkowy dodatek dedykowanej podstaowej wersji Lupine Inwentaryzacji.

Pierwszy krok

Skontaktuj się z naszym doradcą telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z formularza. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy korzystną cenę.

Drugi krok

Przetestuj nasz program klikając tutaj.

Trzeci

Zamów program i aktywuj wersję demo otrzymanym kodem. Urządzenia dostarczymy za pośdrednictwem firmy kurierskiej.

Co, oprócz sprzętu, otrzyma klient?

Nabywca otrzyma od firmy Lupine zestaw składający się z programu do inwentaryzacji, kolektora danych oraz drukarki wraz z materiałami ekploatacyjnymi. Poza niezbędnymi urządzeniami, które umożliwią samodzielne przeprowadzenie procesu inwentaryzacji, oferta Lupine obejmuje również etap wdrożenia. W jego trakcie zostanie zainstalowany program inwentaryzacyjny, a wszystkie urządzenia zostaną odpowiednio podłączone. Doświadczeni specjaliści oferuje również pakiet szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania oraz sprzętu, dzięki czemu proces inwentaryzacji będzie jeszcze bardziej wygodny i efektywny.

Rozszerzone usługi powdrożeniowe.

Oferujemy przeprowadzenie procesu przejścia na elektroniczne zarządzanie majątkiem. Nasi pracownicy dokonają digitalizacji oraz optymalizacji baz danych składników majątku. W kolejnym etapie wszystkie przedmioty zostaną oklejnone etykietami z kodami kresowymi. Jednocześnie pracownicy firmy Lupine wykonają pełną inwentaryzację wraz z wyjaśnieniem różnic. W końcowym etapie program zostanie zasilony aktualnymi danymi, a Zamawiający otrzyma pełen pakiet raportów. Wspieramy także procesy likwiacji zbędnych i zniszczonych składników majątku.

Nasza oferta

Inwentaryzacja
zlecona

Zestaw do
inwentaryzacji

Opieka nad majątkiem

Program
abonamentowy

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!
ul. Lebiodowa 33J04-674 Warszawa

Napisz nam wiadomość