Opieka nad majątkiem

Start / Oferta / Opieka nad majątkiem

Opieka nad majątkiem

Firma Lupine oferuje kompleksową opiekę nad majątkiem firm lub jednostek samorządowych. Dzięki tej usłudze, klient uzyska wszelkie niezbędne informacje o posiadanym przez siebie, firmę lub instytucję majątku, a także zadba o jego odpowiednie uporządkowanie i łatwą identyfikację poszczególnych składników.
Oferowane przez nas usługi wykonujemy wykorzystując najwyżej jakości dedykowane programy, oprogramowania, a także odpowiednie sprzęty i urządzenia. Pozwalają one na znaczne ułatwienie oraz zoptymalizowanie tego procesu. Najnowsze technologie sprawią, że przeprowadzane prace będą czytelne i możliwe do jasnej kontroli przez klienta.
Efektem naszej pracy są skatalogowane i trwale oznaczone składniki majątku. Wszystkie niezbędne informacje przechowywane są w zabezpieczonych bazach danych dostępnych przez całą dobę, 365 dni w roku. Dodatkowym atutem jest możliwość przeprowadzenia błyskawicznej inwentaryzacji całości lub wybranej części majątku.
Firma Lupine dba o każdy środek trwały, czy element wyposażenia od momentu jego zakupu do chwili likwidacji. Jesteśmy w stanie wskazać jego lokalizację oraz użytkownika przez cały cykl fukcjonowania przedmiotu w organizacji.

Dlaczego warto wybrać firmę Lupine?

Firma Lupine działa na rynku od wielu lat wciąż poszerzając grono zadowolonych klientów, którzy są usatysfakcjonowani współpracą. Działamy globalnie dostarczając najnowsze rozwiązania do wielu miejsc na świecie. Za nasz sukces odpowiedzialni są przede wszystkim wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy, którzy od lat opiekują się majątkami i przeprowadzają prace inwentaryzacyjne. Wspieramy ich działania poprzez tworzenie dedykowanych, ergonomicznych programów i aplikacji oraz dostarczanie najwyższej jakości urządzeń i sprzętów. Oferujemy podstawowy zakres usług składający się z regularnych kontroli, a także dodatkową pomoc techniczną.

Pierwszy krok

Spotkanie przedstawiciela firmy Lupine z klientem w jego siedzibie. Podczas spotkania zostaje on poinformowany o potrzebach, oczekiwaniach i wymaganiach firmy.

Drugi krok

Analiza przedstawionych informacji i dobór odpowiednich metod opieki. Specjalista zapoznaje się z dokumentami i poszczególnymi składnikami majątku.

Trzeci

Rozpoczęcie faktycznej współpracy mającej na celu opiekę nad majątkiem, jego porządkowanie oraz inwentaryzację. Poszczególne etapy są podsumowywane za pomocą raportów.

Jak wygląda usługa opieki nad majątkiem?

Firma Lupine dba o wysoką jakość swoich usług, tak aby powierzony majątek był odpowiednio zorganizowany i uporządkowany. Nasi specjaliści przeprowadzają regularne kontrole, a także oferują dodatkową pomoc techniczną. Wśród rutynowych nadzorów można wyróżnić prowadzenie kartoteki, weryfikację spisów, coroczne inwentaryzacje, uzupełnianie brakujących etykiet, a także spis z natury problematycznych składników majątku, które wymagają stałej kontroli. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma różne potrzeby i wymagania, dlatego oferujemy również dodatkowe usługi, które pozytywnie wpłyną na skuteczność przeprowadzania procesu inwentaryzacji w firmie. Zajmujemy się drukowaniem aktualnych etykiet, utrzymaniem autorskich aplikacji oraz wsparciem merytorycznym. Świadczymy również usługę wypożyczania sprzętu na czas inwentaryzacji, dzięki czemu klient nie musi nabywać specjalnych urządzeń.

Nasza oferta

Inwentaryzacja
zlecona

Zestaw do
inwentaryzacji

Opieka nad majątkiem

Program
abonamentowy

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!

Napisz nam wiadomość