LupineLUPINE

Pomożemy podjąć
właściwą decyzję

Eksperci Lupine bezpłatnie doradzą w sprawach związanych z inwentaryzacją. Pomogą wybrać odpowiednie metody pracy, oprogramowania i urządzenia. Przeprowadzą analizę i wskażą najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapytaj

Usługi dla archiwum

Firma Lupine oprócz sprzedarzy dedykowanego oprogramowania komputerowego świadczy kompleksowe usługi archiwizacji.

Nasza oferta zawiera poniższe pozycje:

  • Przygotowanie dokumentacji niearchiwalnej przeterminowanej do zniszczenia.
  • Uporządkowanie dokumentacji niearchiwalnej kategorii B - 2 do B - 50, oraz kategorii A, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzenie dokumentacji wykonanych prac w formie drukowanej oraz elektronicznej w postaci plików wymiany. Dodatkowo oferujemy bezpłatne przeniesienie danych do programu Lupine Archiwum
  • Przekazanie uporządkowanego archiwum wyznaczonemu pracownikowi wraz z dokumentacją.
  • Szkolenia dla pracowników obsługujących archiwum w zakresie wykorzystania dedykowanego oprogramowania Lupine
  • Niszczenie akt obejmujące dostarczenie worków i plomb jednorazowych na miejsce odbioru dokumentów. Protokolarny odbiór i transport zaplombowanych worków z miejsca odbioru do niszczarni własnym transportem. Niszczenie dokumentów. Wystawienie i dostarczenie Certyfikatu Zniszczenia.

Oferta specjalna - outsourcing usług archiwistycznych

Przechowywanie i przetwarzanie dokumentów istotnych dla działania przedsiębiorstwa wymaga dużego nakładu środków finansowych i czasochłonnych działań. Firma Lupine kieruje swoją ofertę do wszystkich zainteresowanych zleceniem prowadzenia archiwum zakładowego firmom outsourcingowym.

Firma Lupine oferuje usługę pełnej digitalizacji archiwum oraz ciągłą kontyunuację tego procesu. Dane są przetwarzane i wprowadzane do autorskiego systemu Lupine zarządzającego pracą archiwum. Umożliwia to pełny dostęp do informacji niezależnie od miejsca przebywania. Unikalne rozwiązania sieciowe zapewniają taką możliwość przy wykorzystaniu komputerów przenośnych oraz telefonów komórkowych.

W zależności od wymagań papierowa dokumentacja przechowywana jest w siedzibie zamawiającego lub w magazynach wyspecjalizowanych firm zapewniających 100% bezpieczeństwa.

Najistotniejszymi cechami naszej oferty, odróżniającymi ją od rozwiązań konkurencji jest pełna kompleksowość oraz możliwość błyskawicznego dostępu do danych.

Ciągły nadzór i bieżąca digitalizacja to kolejny filar naszej oferty. Dokument, który wpływa do archiwum jest natychmiastowo przetwarzany i wprowadzany do systemu. Jego papierowa kopia jest bezpiecznie magazynowana a informacja, którą przenosiła - dostępna.

Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster