LupineLUPINE

Zjedliśmy zęby
na kodach kreskowych

Każdy sektor biznesu ma inne potrzeby. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym aby dowiedzieć się w jaki sposób w nowoczesne systemy informatyczne pomogą Tobie pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy.

Kontakt

Na skróty

W najbliższym upgrade

  • Moduł "Kalendarz" - Pozwala na planowanie spotkań pracowników firmy. Współpracuje z bazą kontrahentów i pracowników. Posiada opcje nadawania statusów i priorytetów
  • Serwis WWW - Umożliwia udostępnienie części lub całej funkcjonalności systemu w sieci intranet lub Internet.

Efektywne zarządzanie kontaktami z klientami.

Lupine CRM jest łatwym w obsłudze narzędziem gotowym do pracy bez konieczności spędzenia długich godzin na instalacji, konfiguracji i szkoleniach. Każdy może z niego skorzystać. Błyskawicznie i za darmo. Wystarczy wpisać adres skrzynki i nazwę firmy aby otrzymać link do pobrania pełnej wersji programu.

Lupine CRM posiada tylko te funkcje, które są naprawdę istotne. Jest prosty i szybki a co najważniejsze ciągle się rozwija. Firma Lupine wciąż udoskonala swój produkt dodając nowe moduły i opcje. Od początku 2010 roku regularnie co 2 miesiące dodawana jest nowa opcja. Całkowicie bezpłatna. Użytkownicy, którzy pobrali darmową wersję otrzymują powiadomienia o nowych rozszerzeniach. Regularne aktualizowanie produktu pozwoli na rozwinięcie prostego narzędzia w prawdziwy kombajn przetwarzający informacje i generujący wartościowe raporty.

Fakturowanie

Program Lupine CRM ma wbudowany moduł fakturowania. Dzięki niemu nie potrzebujesz osobnego programu do wystawiania faktur, a wszystkie dane finansowe i operacyjne związane z kontrahentem masz w jednym miejscu. Nasza aplikacja automatycznie sprawdza terminy płatności wystawionych faktur i ułatwia windykację dzięki modułowi przypomnień.

Organizacja

Lupine CRM rejestruje każde wydarzenie. Udostępnia możliwość śledzenia spraw. Wydajna baza danych pomieści dowolną ilość klientów i zdarzeń. Od momentu zainstalowania naszej aplikacji Twoje działania skoncentrują się wyłącznie na potrzebach klienta. Lupine CRM rozszerzy definicję i koncepcję sprzedaży ze świadomego aktu działania na ciągły proces. Obejmie swoim zasięgiem wszystkich pracowników firmy. Zbuduje lojalność, jak i zdefiniuje „wartości” każdego klienta za pomocą ciągłego pozyskiwania i odpowiedniego wykorzystania dostępnych informacji.

Architektura CRM

Lupine CRM składa się z następujących głównych elementów:

  • Modułu operacyjnego, który automatyzuje podstawowe procesy biznesowe takie jak: marketing, sprzedaż oraz serwis.
  • Modułu analitycznego, odpowiadającego za analizę zachowań klientów na podstawie danych zgromadzonych w module operacyjnym.
  • Modułu komunikacyjnego, obsługującego procesy komunikacji z klientami i dostawcami.
  • Modułu finansowego odpowiedzialnego za rozrachunki z klientami.
Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster