LupineLUPINE

O jedno kliknięcie
przed konkurencją

Jesteśmy profesjonalistami, bo jesteśmy fachowcami w obszarach swoich specjalizacji. Dostarczamy dedykowane rozwiązania informatyczne stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii programistycznych.

O nas

Firma Lupine jest globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań opartych na elektronicznej identyfikacji. Nasze rozwiązania to kompletne, gotowe do pracy zestawy aplikacji oraz urządzeń zapewniające użytkownikowi maksymalny komfort pracy. Efektem wieloletnich doświadczeń są programy łączące funkcjonalność i łatwość obsługi. Nasze aplikacje przygotowane są dla użytkowników nie posiadających specjalistycznej wiedzy. Nacisk na ergonomię jest widoczny od pierwszego uruchomienia.

Tym, co decyduje o sukcesie na rynku nowoczesnych mediów jest nie tylko dobry produkt i korzystna cena. Równie ważna jest znajomość potrzeb klientów, przygotowanie merytoryczne, wsparcie dystrybutora, i wreszcie świadomość kierunku w jakim podąża rozwój technologii. Jednak jest jeszcze jeden ważny element tej biznesowej układanki - współpraca z najlepszymi.

Firma Lupine spełnia wszystkie powyższe warunki wprowadzając innowacyjne rozwiązania w takich sektorach gospodarki jak: handel, administracja publiczna, służba zdrowia, produkcja, usługi terenowe, magazynowanie, logistyka i wielu innych. Uniwersalność proponowanych rozwiązań rozciąga się niemal na wszystkie dziedziny życia publicznego. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania informatyczne to unikalne na polskim rynku połączenie profesjonalnego oprogramowana z możliwościami jakie oferuje elektroniczna identyfikacja. Efektem naszej pracy są zestawy łączące nowatorskie aplikacje wraz z urządzeniami najlepszych producentów. Nasze systemy tworzyliśmy z dbałością o zachowanie światowych standardów umożliwiających efektywne zarządzanie globalnymi łańcuchami dostaw, obejmującymi wiele branż, poprzez unikalną identyfikację produktów, jednostek wysyłkowych, zasobów, lokalizacji i usług.

Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster