LupineLUPINE

Elektroniczna inwentaryzacja
bezbłędna i szybka

Lupine Inwentaryzacja

Nowoczesny program do prowadzenia elektronicznej inwentaryzacji

Składniki zestawu

  • Program Lupine Inwentaryzacja
  • Drukarka etykiet (kodów kreskowych)
  • Kolektor danych z czytnikiem kodów kreskowych
  • Materiały eksploatacyjne
  • Wdrożenie polegające na instalacji programu wraz z podłączeniem urządzeń*
  • Szkolenia pracowników w zakresie obsługi oprogramowania i sprzętu*
* - element opcjonalny

Kompletne zestawy do inwentaryzacji

Zestawy proponowane przez firmę Lupine umożliwiają szybkie i sprawne przeprowadzanie inwentaryzacji. Są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które planują przeprowadzić ten proces we własnym zakresie w sposób profesjonalny oraz bez zaangażowania dodatkowych osób czy firm zewnętrznych.

Siłą proponowanych zestawów jest optymalne połączenie autorskiego oprogramowania i sprzętu uznanych producentów. Dobór parametrów zestawu jest gruntownie przemyślany i dobrany do potrzeb klienta. Dzięki temu nasze propozycje należą do najlepszych rozwiązań na rynku. Stanowią optymalne połączenie jakości i wydajności. Kupując nasze zestawy użytkownicy naprawdę oszczędzają. Cena zestawów nie przekracza ceny usługi inwentaryzacyjnej. Droższe systemy oferowane przez innych producentów nie posiadają tego waloru. Oszczędności uzyskiwane są natychmiast i łatwo je oszacować porównując koszt dostępnych rozwiązań.

Zestaw Mikro

Czytnik kodów kreskowych Symbol LS2208 Drukarka etykiet Zebra TLP2824

Największą zaletą tego zestawu jest rewelacyjna cena. Jej osiągnięcie umożliwiło zastosowanie czytnika kodów kreskowych podłączonego do laptopa zamiast klasycznego kolektora. Składniki zestawu:

Zestaw Standard

Kolektor danych Argox PA-20 Drukarka etykiet Bixolon SLP 400T

Zestaw złożony z wysokiej klasy kolektora i drukarki. Łączy w sobie przystępną cenę i wysoką jakość komponentów. Jest to najpopularniejszy produkt wybierany zarówno przez urzędy oraz przez firmy prywatne. Składniki zestawu:

Zestaw Makro

Kolektor danych Argox PT-90 Drukarka etykiet Zebra GX 430T

Zestaw zawierający najwyższej klasy urządzenia. Dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom ceniącym wysoką jakość i wygodę pracy. Składniki zestawu:

Zestaw Mobilny

Kolektor danych Argox PA-60 WiFi Przenośna drukarka etykiet Zebra P4T

Zapomnij o kablach i niewygodnym transporcie urządzeń. Skorzystaj z okazji i dołącz do grona zadowolonych użytkowników. Wejdź w posiadanie trwałych i ergonomicznych urządzeń i ciesz pełną swobodą działania. Składniki zestawu:

Zestaw Remanent

Kolektor danych Argox PA-60 WiFi Etykiety

Najtańszy i najskuteczniejszy zestaw na rynku. Sam określasz ilość urządzeń korzystając ze wsprarcia ekspertów Lupine. Nie przepłacaj, nie korzystaj z przestarzałych rozwiązań i wygórowanych cen firm zewnętrznych. Zainwestuj we własną flotę terminali wspieranych aplikacją Lupine. Składniki zestawu:

Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster