LupineLUPINE

Elektroniczna inwentaryzacja
bezbłędna i szybka

Lupine Inwentaryzacja

Nowoczesny program do prowadzenia elektronicznej inwentaryzacji

Lupine Inwentaryzacja - darmowa wersja testowa

W ciągu kilku sekund powinno rozpocząć się pobieranie instalatora najnowszej wersji Lupine Inwentaryzacji. Jeśli okno pobierania nie pojawiło się, kliknij tutaj aby ręcznie rozpocząć pobieranie. W zależności od używanej przeglądarki, zobaczysz okno podobne do pokazanego obok.

Rozpoczynanie instalacji

Wybierz opcję "Otwórz" i poczekaj, aż plik instalatora zostanie pobrany. Po zakończeniu pobierania instalator zostanie automatycznie uruchomiony. Uwaga: w systemie Windows Vista oraz Windows 7 zostanie wyświetlony komunikat z prośbą o potwierdzenie instalacji programu pobranego z Internetu. Aby kontynuować instalację, należy wyrazić zgodę.

Składniki programu

Kolejnym krokiem instalacji jest wybór składników programu, które mają być dostępne. W zdecydowanej większości instalacji nie ma potrzeby zmieniania domyślnych ustawień. Jeśli nie chcesz instalować przykładowych danych i wolisz od razu rozpocząć wprowadzanie własnych środków trwałych, odznacz pozycję "Dane przykładowe". Jeśli posiadasz już licencję na program, możesz także wyłączyć opcję "Licencja DEMO". Po zainstalowaniu programu w dowolnym momencie możesz zmienić rodzaj licencji i usunąć dane przykładowe, aby rozpocząć właściwą pracę.

Wybór katalogu docelowego

Kolejnym, ostatnim już krokiem instalacji programu jest wybór katalogu docelowego. Mniej zaawansowanym użytkownikom proponujemy pozostawienie tej opcji bez zmian. Po kliknięciu na przycisk "Zainstaluj" rozpocznie się instalacja programu. W zależności od rodzaju komputera, może ona potrwać od kilku sekund do minuty.

Instalacja Microsoft .NET Framework 2.0

Po zakończeniu instalacji program jest gotowy do pracy. Możesz go uruchomić z ikony "Inwentaryzacja" na pulpicie lub z menu start.

Uwaga: program do pracy wymaga zainstalowanego Microsoft .NET Framework 2.0 SP1 lub nowszego. Wszystkie współczesne systemy operacyjne mają ten komponent zainstalowany od nowości. Jeśli korzystasz ze starszego systemu i na Twoim komputerze nie ma zainstalowanego tego składnika, przy pierwszym uruchomieniu zostanie wyświetlony komunikat proponujący pobranie odpowiedniego instalatora. Możesz też pobrać instaralor korzystając z poniższego odnośnika:

Microsoft .NET Framework 2.0 SP1

Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster