LupineLUPINE

Elektroniczna inwentaryzacja
bezbłędna i szybka

Lupine Inwentaryzacja

Nowoczesny program do prowadzenia elektronicznej inwentaryzacji

Zrzuty ekranów

Kartoteka środków trwałych Karta środka trwałego wypełniona danymi składniku majątku Podgląd wydruku kartoteki inwentarzowej Edytor szablonu etykiet inwentaryzacyjnych z załadowanym domyślnym projektem etykiety Kartoteka środków trwałych z włączonym filtrowaniem i wyszukiwaniem

Możliwości programu Lupine Inwentaryzacja

Informacje ogólne

Lupine Inwentaryzacja jest programem do obsługi inwentaryzacji środków trwałych. Dzięki niemu można sprawnie oznakować posiadane środki, przeprowadzić inwentaryzację i przygotować odpowiednie dokumenty. Dzięki wykorzystaniu kodów paskowych i kolektora danych skrócisz czas potrzebny do przygotowania spisu z natury nawet kilkukrotnie.

Poniżej znajduje się lista podstawowych funkcjonalności oferowanych przez Lupine Inwentaryzację.

Przejrzysty interfejs, wbudowany system pomocy oraz darmowy podręcznik użytkownika gwarantują, że będziesz mógł w pełni wykorzystać potencjał aplikacji już od pierwszego uruchomienia.

Wygoda

 • Licencja na nieograniczoną liczbę stanowisk.

  Kupując Lupine Inwentaryzację dostajesz licencję na wykorzystanie programu w całej firmie. Nie musisz płacić dodatkowo za każde stanowisko.

 • Aplikacja nie wymagająca instalacji odrębnego serwera.

  Program może działać w trybie jednostanowiskowym i w trybie sieciowym. Nawet jeśli z programu jednocześnie będzie korzystać wielu użytkowników, nie musisz przeznaczać osobnego komputera na serwer. Wystarczy umieścić program na dysku sieciowym.

 • Opieka powdrożeniowa.

  Nasz Dział Obsługi Klienta odpowie na każde Twoje pytanie i pomoże rozwiązać problemy.

 • Pakiety opieki serwisowej.

  Potrzebujesz gwarancji niezawodności i natychmiastowej reakcji na zgłoszenia? Zapytaj o pakiety opieki serwisowej. Nasi konsultanci będą do twojej dyspozycji o każdej porze dnia.

Dane

 • Kreator migracji danych z dotychczasowego systemu lub arkusza Microsoft Excel.

  Jeśli posiadasz już kartotekę środków trwałych w postaci elektronicznej (na przykład jako arkusz kalkulacyjny), za pomocą wbudowanych narzędzi możesz przenieść wszystkie dane do naszego programu. Dla mniej zaawansowanych użytkowników oferujemy darmowe szkolenia oraz pomoc przy przenoszeniu danych.

 • Mechanizm kopii zapasowych.

  Lupine Inwentaryzacja umożliwia kopii bezpieczeństwa na potrzeby archiwizacji danych lub zabezpieczenia przez awarią sprzętu. W naszym programie Twoje dane są bezpieczne.

 • Brak ograniczenia ilości pozycji.

  W przeciwieństwie do konkurencji, nie wprowadzamy ograniczeń na ilość środków trwałych, które mogą być wprowadzone do programu. Nie ma znaczenia czy inwentaryzujesz małe biuro czy wielofiliową organizację - zawsze masz równie szybki dostęp do danych, a program nigdy nie odmówi wprowadzenia kolejnych składników majątku.

 • Zaawansowane możliwości wyszukiwania i filtrowania danych.

  Dzięki narzędziom do filtrowania danych zawsze szybko odnajdziesz poszukiwane informacje i przygotujesz zestawienie środków według dowolnych kryteriów.

Wydruki

 • Etykiety inwentaryzacyjne.

  Z pomocą Lupine Inwentaryzacji i specjalizowanej drukarki etykiet z jednego z naszych zestawów przygotujesz etykiety według własnego wzoru. Nasi specjaliści pomogą Ci dostosować program do Twoich potrzeb. Jeśli masz już drukarkę etykiet współpracującą z systemem Windows, to będziesz mógł z niej skorzytać.

 • Kody kreskowe i 2D.

  Lupine Inwentaryzacja umożliwia wydruk zarówno kodów jednowymiarowych jak i dwuwymiarowych. Teraz jeszcze prościej możesz przygotować naklejki na drobny sprzęt elektroniczny. Pamiętaj jednak, by sprawdzić czy wydrukowane etykiety są poprawnie odczytywane przed ich umieszczeniem na składnikach majątku.

 • Etykiety lokalizacyjne.

  Teraz możesz w prosty sposób oznakować pomieszczenia, regały i segregatory, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym gdzie znajdują się Twoje składniki majątku i dokumenty.

 • Kartoteka środków trwałych.

  Możesz skorzystać z przygotowanego przez nas szablonu lub przekazać nam swój. Dostosujemy program tak, by wszystkie wydruki spełniały Twoje oczekiwania.

 • Własne wydruku

  Korzystając z naszych standardowych modułów rozszerzających możesz umieścić w programie własne wydruki przygotowane bezpośrednio w edytorze tekstu, takim jak Microsoft Word.

 • Raporty z inwentaryzacji.
 • Arkusz spisu z natury.

Inwentaryzacja

 • Obsługa inwentaryzacji częściowej i całościowej.

  Bez względu czy przeprowadzasz inwentaryzację jednego pomieszczenia czy całego zespołu budynków - nasz program będzie pomocny i sprawdzi się równie dobrze.

 • Obsługa wielu zespołów inwentaryzacyjnych jednocześnie.

  Jeśli masz do dyspozycji kilku pracowników, to spis z natury można przeprowadzić dużo szybciej w kilka zespołów. Daj każdemu użytkownikowi kolektor danych, a spisanie kilku tysięcy pozycji zajmie jeden dzień.

 • Wsparcie dla kolektorów danych.

  Program Lupine Inwentaryzacja współpracuje z kolektorami danych i terminalami przenośnymi. Odpowiednie urządzenie możesz kupić od nas w gotowym zestawie lub użyć już posiadanego.

 • Możliwość przeprowadzenia inwentaryzacji ręcznej lub za pomocą czytnika kodów paskowych.

  Nie chcesz od razu inwestować w sprzęt do inwentaryzacji? Nasz program współpracuje także ze skanerami kodów paskowych. Wykorzystując laptopa lub netbooka możesz zinwentaryzować środki bez potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń.

Elastyczność

 • Definiowanie własnego szablonu etykiet inwentaryzacyjnych za pomocą wbudowanego edytora.
 • Możliwość zdefiniowania własnych pól w karcie środka trwałego.

  W każdej branży użytkownicy kładą nacisk na inny zestaw informacji. Dlatego też w Lupine Inwentaryzacji możesz dostosować kartę środka trwałego do swoich potrzeb przez dodanie dodatkowych pól, na przykład numeru seryjnego, danych z faktury zakupu lub informacji o gwarancji.

 • Własne wydruki

  Potrzebujesz nietypowego wydruku, który masz już przygotowany w Wordzie? Żaden problem - dzięki naszym unikalnym rozwiązaniom technologicznym możesz podłączyć odpowiednio przygotowany dokument jako wydruk dostępny bezpośrednio z poziomu programu.

 • Pełna adaptacja do wymogów użytkownika.
Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster