LupineLUPINE

Elektroniczna inwentaryzacja
bezbłędna i szybka

Lupine Inwentaryzacja

Nowoczesny program do prowadzenia elektronicznej inwentaryzacji

Inwentaryzacja elektroniczna

Oprogramowanie inwentaryzacyjne to nowa propozycja dla wszystkich użytkowników pragnących zmienić ten uciążliwy i czasochłonny proces. Zastosowanie technologii identyfikacji z wykorzystaniem kodów kreskowych umieszczonych na samoprzylepnych etykietach wydatnie skraca czas przeprowadzenia procesu inwentaryzacyjnego. Porównanie zawartości spisu z natury z zawartością bazy danych odbywa się automatycznie, dzięki temu eliminowana jest możliwość pomyłki.

Informacje o stanie faktycznym środków trwałych zbierane są przez pracowników przy użyciu kolektorów. Cały proces polega jedynie na zeskanowaniu wszystkich kodów z naklejonych wcześniej etykiet. Po transmisji danych program Lupine Inwentaryzacja automatycznie porównuje wyniki spisu z natury z informacjami zapisanymi w bazie danych. Wynik dostępny jest natychmiast w postaci raportu różnic.

Oprogramowanie firmy Lupine znakomicie sprawdza się w każdej firmie. Umożliwia szybkie i przejrzyste ewidencjonowanie majątku przedsiębiorstwa. W szczególności korzystają z niego biura, sklepy, magazyny, archiwa oraz wszystkie inne placówki, na których ciąży obowiązek przeprowadzenia procesu inwentaryzacji.

Inwentaryzacja środków trwałych za pomocą komputera i kodów paskowych.

Program Lupine Inwentaryzacja jest przeznaczony do zarządzania środkami trwałymi przedsiębiorstwa. Wraz z kolektorem danych i drukarką etykiet tworzy gotowy do pracy zestaw. Intuicyjny interfejs użytkownika i instrukcja krok po kroku czynią z niego doskonałe narzędzie dla każdego rodzaju firm i urzędów.

Aplikacja doskonale sprawdza się w biurach, sklepach, archiwach i wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szybkiego oznakowania wielu przedmiotów i kontrola stanu majątku. Dostarczany przez nas program ma elastyczną budowę i można go rozbudować modułami obsługującymi procesy specyficzne dla dowolnej branży.

Lista najważniejszych funkcji oferowanych przez program dostępna jest na stronie "możliwości". Udostępniamy także program w wersji demonstracyjnej, aby każdy mógł się przekonać jak proste może być przeprowadzenie inwentaryzacji. W razie pytań nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster