LupineLUPINE

Dbaj o środowisko
zrezygnuj z papieru

Lupine Archiwum

Aplikacja ułatwiająca prace archiwisty w jednostce prywatnej i publicznej.

Nowoczesne archiwum

Nowoczesne archiwum

Konkurencja panująca na polskim rynku sprawia, że wszystkie firmy nieustannie inwestują w rozwój infrastruktury informatycznej. Zaawansowane technologie IT są skuteczną bronia umożliwiającą zdobywanie kontraktów, zleceń oraz klientów. Nowoczesne archiwum zakładowe to niezbędny element sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Skuteczna, elektroniczna archiwizacja dokumentów jest możliwa po zaimplementowaniu systemu Lupine Archiwum. Jest to nowatorski system oparty na elektronicznej identyfikacji. W zależności od potrzeb wykorzystujący kody kreskowe lub technologię RFID.

Komputerowa baza danych, elektroniczne oznakowanie i identyfikacja akt, błyskawiczny dostęp do akt i efektywne zarządzanie przestrzenią to tylko niektóre z funkcjonalności dostępnych dla każdego archiwisty. System Lupine jest wielokrotnie tańszy od usług oferowanych przez firmy zewnętrzne. Użytkownik oprócz jednorazowej usługi otrzymuje oprogramowanie i urządzenia służące mu w codziennej pracy przez długie lata.

Nieodzowne stają się zmiany w sposobie myślenia archiwistów, dla których punktem odniesienia jest już nie tyle archiwum co informacja. Technologia dostarcza nieograniczonych możliwości, lecz stawia przed archiwistami nowe wyzwania. Firma Lupine wychodzi na przeciw rosnącym oczekiwaniom i prezentuje profesjonalny zestaw, który przekształci archaiczną składnicę akt w nowoczesne centrum gromadzenia danych. Zastosowane rozwiązania informatyczne sprawią, że archiwum stanie się sprawnie działającą komórką zdolną dostarczyć błyskawicznie każdą informację, kontaktując się ze swoim klientem tylko nie tylko bezpośrednio lecz głownie, za pośrednictwem internetu, na odległość.

Elektroniczne archiwum oznacza dostarczanie informacji jako procesu, w którym jest ona dopasowywana do indywidualnych potrzeb instutuji. Dokumenty cyfrowe są płynne, otwarte i dynamiczne. Technologia umożliwia ich wzajemnie połączenie. Wywołuje to interaktywne relacje między piszącym a czytelnikiem. Sprawia, że dokument staje się hipertekstowym doświadczeniem.

Lupine
ul. Lebiodowa 33J
04-674 Warszawa
Telefon: (22) 213 92 91
Fax: (22) 213 92 76
NIP: 836-141-46-61
Biuro: biuro@lupine.com.pl
Zgłoszenia: tech@lupine.com.pl
Formularz kontaktowy
© Lupine | webmaster